top of page

עדן ויסמן 

מטפלת במגע ותנועה

2.jpg

קצת עלי,

מאז ומתמיד התנועה היא מקום בטוח עבורי.
הריקודאיפשר לי הזדמנויות לביטוי, פורקן ומימוש עצמי.

דרך התנועה והתגובות שקורות בגוף ראיתי השתקפות ישירה אל המערך הפנימי שלי. היצירה דרך הגוף, דרך דימוי, חומר ותנועה הם מפתח לעוד ועוד שכבות אותם אני חייה.

לפני שנתיים הפכתי גם לאמא, אין דרך מילולית לתאר את גודל השינוי וההתרחבות שקורת לי בעקבות זה. במקביל עברנו לגור בטבעון ואני מתרגשת לשתף שחזרתי לטפל והקליניקה שלי שוב פתוחה. 

בטיפולים אני משלבת טכניקות שונות שמטרתן לפתוח את הגוף והתודעה, לתת מקום למהווהים פנימיים ולהגיע לאיזון.
במפגש יש מקום לשיחה ושיתוף, התמקדות בנקודות כאב, עיסוי, טיפול תנועתי בשיטת אילן לב וקערות טיבטיות.

פגשתי לראשונה בשיטת הטיפול של אילן-לב כמטופלת ב 2011. סבלתי מעומס רגשי, הצפה וקושי בהתנהלות בחיי היומיום שלי, שבאו יחד עם פציעות חוזרות וקשות בקרסול. הטיפול שקיבלתי עורר ומילא אותי חיות, דרכו פיתחתי מודעות גופנית משוכללת יותר ומאותה נקודה נכנס לחיי באופן ברור יותר הקשבה לקול הפנימי שלי וככה בהמשך הדרך החלטתי להעמיק עוד וללמוד מאילן כדי שאוכל להעניק לאחרים את ההזדמנות לתקשורת בריאה ועמוקה עם עצמם. 

על שיטת אילן לב

שיטת אילן-לב (ILM) הינה שיטת טיפול המתייחסת לאנרגיה, ניקוז ושחרור חסמים פיזיים ורגשיים באמצעות ניעות ותנועה.
השיטה עוקפת את "המוח ההגיוני" ותפיסותיו המוחשיות דרך הנעה של איברים וכתוצאה מכך של מערכת העצבים.  כך מספק הטיפול קלט חדש ורענן מהגוף לתודעה. התנועה שבטיפול מעוררת תהליך למידה פיזי עמוק ואינטנסיבי, הממיס הרגלים ישנים ובעייתיים, משחזר ומשפר את המשאבים הרגשיים ועושה שימוש ביכולתו הטבעית של הגוף לרפא ולהתחדש.
הטיפול עובד על שחזור יכולת התנועה הטבעית, הקלה בכאבים, טיפול בפציעות ומתחים, שיפור קשיים תפקודיים וסיוע במחזוריות הדם.

השיטה מתבססת על קשר חזק בין גוף לנפש: היסטוריה רגשית הבלתי פתורה היא סיבה לחסימות בגוף הפיזי. לכן, השיטה מטפלת הן בתפקוד מוטורי ובנושאים הנוגעים למוגבלות פיזית, והן בממד פסיכולוגי.
במהלך הטיפול המטפל מניע את גוף המטופל ושולח בו תנועה. כך מאבחן המטפל מוקדי חסימה בגוף המטופל. המטפל מאפשר לנקודות אלו לצאת מגוף המטופל ומאפשר למערכת הריפוי הטבעית לממש את מלוא יכולת הריפוי שלה.

התקשורת בין המטפל והמטופל מתרחשת על ידי מגע ותנועה. שניהם, המטפל והמטופל, נעים ומונעים למציאת פתרונות פיזיים בסינרגיה כמעט ריקודית. במהלך תקשורת זו מתרחשות לעיתים קרובות הבנות ברמה הנפשית, המהוות תחילתו של תהליך הריפוי. כל זאת כשהמטופל שוכב בנוחות על מיטת טיפולים.

טיפול בקערות טיבטיות

הטיפול בקערות הינו ריפוי בתדרים. אדוות הצלילים, נוגעת ומשחררת את הגוף, התודעה והנשמה. באמצעות תדר וויברציה הנוזלים בגוף שלנו נעים, משנים צורה וכיוון ואיתם נפתחת תנועה בגוף המאפשרת חזרה לאיזון, חזרה לעצמנו, לשקט ולריפוי.

הטיפול מוריד מתחים והתמודדות עם פחדים. מפחית כאבים ומכוון להתבוננות וגילוי.

IMG_20210315_151125.jpg

איפה ובאילו תנאים

הטיפול מתקיים

הטיפול מתקיים בשכיבה על מיטת טיפולים בלבוש מלא. משך הטיפול נע בין שלושת רבעי שעה לשעה וחצי, בהתאם למטופל ולמצבו. בקליניקה שלי בטבעון.

 בבית הלקוח או בכל פינת חמד בה תרגישו שהריפוי טבעי לכם.

למי הטיפול מתאים

השיטה מיועדת לבני-אדם בכל גיל העוסקים בכל עיסוק: החל מרקדנים ונגנים אשר בקרבם לשיטה מוניטין מיוחד, דרך ימאים ורפתנים, פיזיקאים או כימאים, מאמני יוגה וציירי מנדלות, אנשי חינוך או עובדים סוציאליים, פנסיונרים ונכדיהם, וגם אנשי היי-טק ומאישיי משרדים המבקשים לעצמם ריפוי.

נפש

הטיפול מיועד לאלו המעוניינים לגעת במקומות חשוכים וכואבים, המחפשים שלווה וחיוך, הנעה ויד תומכת בהתמסרות להקשבה פנימית וחיפוש אחר תקשורת הרמונית בין גוף ונפש.

גוף 

גופנו זקוק לאנרגיה כמו גם לתנועה שהיא מקור החיים. בהכרח גוף חי הוא גוף נע. הטיפול נותן מענה לבעיות של סירקולציות בגוף כמו זרימת דם וזרימת אנריגה תקינה. משחרר תקיעויות, כאבי גב, תפיסות, בעיות פרקים ומפרקים, כאבי ראש, כאבי צוואר ושכמות ועוד. באמצעות הטיפול הגוף מוצא פתרונות לבעיות תפקודיות שגורמות לכאב וחסימות.

IMG_20210315_144325.jpg

צרו איתי קשר

הקליניקה נמצאת בקרית טבעון

0545555249

עדן ויסמן

תודה
bottom of page